Levné volání do České republiky

Levné volání do České republiky

Také jste hrdí obyvatelé naší země? Je jedno, kde konkrétně žijete, jelikož skvělými lokalitami mohou být jak velká města, tak i zapadlé vesničky třeba v horských oblastech. Aktuálně je nás v naší zemi více než 10 000 000. Jelikož jsme lidé komunikativní, je více než jasné, že chceme být v kontaktu s našimi přáteli, s rodinou, ale třeba se známými. Pokud i vy hledáte možnost uskutečnit levné volání do České republiky, nemusíte být vždy odkázáni jenom na vašeho mobilního operátora. A je jedno, zda plánujete realizovat hovor třeba z druhého konce země, nebo ze zahraničí. Nabízíme vám cesty, které vám ukážou, že levné volání bez paušálu a dalších závazků skutečně existuje. Jak na to?

Hledáte levné volání do České republiky?

Pokud ano, je zde naše služba klikniavolej.cz. V čem je tak výjimečná? Primárně v tom, že se nespecializujeme jenom na levné volání do zahraničí. Dokážeme nabídnout také možnost volat skutečně levně i v rámci naší země. A to bez nutnosti se vázat, stejně jako bez nutnosti jakýchkoliv složitých postupů.

Naše levné volání do České republiky nezůstává jenom u služeb hlasových, protože dokážeme nabídnout i variantu spojenou s cenově dostupným zasíláním SMS zpráv. Pokud vám mobilní operátor svou cenovou politikou nevyhovuje, není nic jednoduššího, než využívat mobilní služby jinak. Totéž platí i o možnosti volání z pevných linek.

Znáte správnou předvolbu operátora? *odkaz na článek s předvolbama

Mezinárodní předvolby se používají ve chvíli, kdy telefonujeme z jednoho státu do druhého. Jste-li v zahraničí a chcete se dovolat právě do naší země, je předvolba České republiky +420, popřípadě 00420. Obě varianty jsou plně využitelné. Pokud voláte v rámci naší země, je výhodou fakt, že se bez předvolby plně obejdete. A je jedno, zda chcete volat do těch největších měst, kam patří i hlavní město České republiky Praha, nebo budete volat kamkoliv jinam. Je také jedno, zda jde o hovor jednorázový, nebo pravidelné telefonování. U nás vyjde na pár korun. Kolik stojí konkrétně? Podívejte se!

Jak volat přes webové stránky klikniavolej.cz?

  • Přihlaste se do svého uživatelského účtu přes klikniavolej.cz.

  • Vyberte své telefonní číslo, číslo volaného a klikněte na tlačítko pro zahájení spojení.

  • Jako první zazvoní váš telefon. Vy jej zvednete, v tu chvíli začne vyzvánět telefon volanému.

  • Jakmile volaný zvedne telefon, jste spojeni! Levněji!

Jak volat bez internetu nebo přes mobilní aplikaci?

Službu klikniavolej.cz můžete používat, i když nejste u počítače, v blízkosti Wi-Fi nebo nemáte data v mobilu. V těchto případech můžete použít Rychlou volbu.

Pokud máte mobilní telefon s Androidem, nainstalujte si mobilní aplikaci Android pro pohodlnější užívání služby.

Co Vás ještě může zajímat...

Jak si dobít kredit?

Víte, že můžete posílat hromadně SMS jedním klikem?

Chcete posílat hromadně SMS zprávy svým zákazníkům přes API SMS bránu?

Jste firma a potřebujete mít více účtů na klikniavolej.cz? Vyzkoušejte podúčty.