Levné volání na Slovensko

Levné volání na Slovensko

Máte na Slovensku rodinu, přátele, nebo své známé? Ozvěte se jim – jistě budou rádi. I když je Slovensko naším východním sousedem, už se jedná o zahraničí, v důsledku čehož se klasické telefonní hovory mohou prodražit. Vy však buďte chytřejší a využijte levné volání na Slovensko, prostřednictvím naší služby klikniavolej.cz. Kromě možnosti uskutečnit telefonní hovor lze jednoduše poslat také SMS zprávu – taktéž za nejnižší možné ceny.

Levné volání na Slovensko do jakéhokoliv místa

Slovensko je zemí, která je vnitrozemským státem s celkovým počtem 5 410 728 obyvatel. Levné volání bez paušálu můžete uskutečnit v podstatě každému z nich. Nehledě na to, kde se nachází. Může to být hlavní město Slovenska Bratislava, stejně jako to mohou být nádherná pohoří, jako Vysoké Tatry, či Nízké Tatry. Země má však i řadu dalších lákadel.

Chcete-li je poznat, je levné volání do zahraničí možností, jak si zde třeba domluvit ubytování a poznat zdejší kulturu, folklór, památky, stejně jako třeba slovenskou kuchyni. Volat kamkoliv na Slovensko je snadné. Vše s jistotou, že se nemusíte upisovat drahým mobilním operátorům, či složitě realizovat konkrétní spojené se slovenskou stranou. Naše služby si zakládají na férovosti jednoduchosti.

Volejte se správnou předvolbou Slovenska

Chcete realizovat levné volání na Slovensko? Co je nezbytností, to je pouze správné telefonní číslo, které je v této zemi používáno. Kromě konkrétního čísla pevné linky, nebo mobilního telefonu s příslušným předčíslím, by vás měla zajímat také mezinárodní předvolba Slovenska +421. Jak je patrné, je velmi podobná té naší. Buď lze využít tento formát, popřípadě plnohodnotnou verzi, která zní 00421. Užívána je vždy na začátku každého vytáčeného čísla, díky čemuž automatická ústředna detekuje, že jde právě o volání do této země. Poté už můžete být s konkrétním účastníkem hravě spojeni, a to za ceny, které vyjdou často i levněji, než v rámci tuzemských hovorů.

Jak volat přes webové stránky klikniavolej.cz?

  • Přihlaste se do svého uživatelského účtu přes klikniavolej.cz.

  • Vyberte své telefonní číslo, číslo volaného a klikněte na tlačítko pro zahájení spojení.

  • Jako první zazvoní váš telefon. Vy jej zvednete, v tu chvíli začne vyzvánět telefon volanému.

  • Jakmile volaný zvedne telefon, jste spojeni! Levněji!

Jak volat bez internetu nebo přes mobilní aplikaci?

Službu klikniavolej.cz můžete používat, i když nejste u počítače, v blízkosti Wi-Fi nebo nemáte data v mobilu. V těchto případech můžete použít Rychlou volbu.

Pokud máte mobilní telefon s Androidem, nainstalujte si mobilní aplikaci Android pro pohodlnější užívání služby.

Co Vás ještě může zajímat...

Jak si dobít kredit?

Víte, že můžete posílat hromadně SMS jedním klikem?

Chcete posílat hromadně SMS zprávy svým zákazníkům přes API SMS bránu?

Jste firma a potřebujete mít více účtů na klikniavolej.cz? Vyzkoušejte podúčty.